lanova-pyramida-super-climb-mini-w550-cfff

Lanové pyramidy

Lanové pyramidy – zábava pro celou rodinu

Lanové pyramidy jsou oblíbenou součástí herních prvků pro děti i dospělé. Jsou skvělým nástrojem na rozvoj hrubé motoriky, koordinace pohybu horních i dolních končetin, dokonce i vizuální kontrolu.

l. Lanové pyramidy prověří vaši obratnost

Pomáhají k rozvoji držení rovnováhy, procvičování obratnosti, vytrvalosti a síly. Na současném trhu jsou k dostání různé typy i velikosti lanových pyramid. Volba záleží na prostorových možnostech umístění, nutností je zajištění jejich bezpečného užívání.

Pod většinu druhů pyramid postačí jako dopadová plocha trávník.

Tyto moderní hrací prvky nabízí skvělou zábavu dětem předškolního věku i starším. Podle velikosti si na nich smí hrát i několik desítek dětí. Většinou jsou vyráběny z pozinkované oceli s práškovým nátěrem, které jsou uloženy do betonového lože jež zajišťuje naprostou stabilitu celého lanového systému. Nabídku můžete najít v sekci Dětská hřiště – pyramidy nebo pod tímto odkazem LANOVÉ PYRAMIDY.)

 lanova-pyramida-super-climb-mini-w550-cfff

2. Lanové konstrukce na dětské hřiště

Nevšední zajímavé lanové konstrukce se plně hodí na venkovní dětská hřiště. Natažené roviny sítí slouží současně jako hrací i ochranný prvek při pádu, takže Vaše děti mohou šplhat až do nejvyššího bodu lanové pyramidy.

Často se můžete setkat i s lanovými průlezkami, které se skládají z provazových žebříků, rovin nebo síťové komíny.

Vytvořte Vašim dětem bezpečné a kvalitní herní zařízení, na kterém budou trávit spoustu času a zároveň posílí svůj fyzický rozvoj.

Vykouzlete dětem nadšené úsměvy, radost a zábavu, lanové pyramidy jim umožní šplhat do výšky, houpat se a zdolávat různé překážky.

Nejmodernější a velice žádané jsou nyní lanové pyramidy spjaté s menší lezeckou stěnou, skluzavkou či lanovým mostem. Neméně zajímavé jsou také dvě lanové konstrukce ve tvaru pyramidy spojené lanovými sítěmi.

Lanové pyramidy, to je atraktivní herní zábava se zajímavým vzhledem a nekonečnými možnostmi hracího využití.

Posted in Volný čas and tagged , .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *