klimkin / Pixabay

Připravte děti na sportovní tábor

Chystáte dítě poslat v létě na sportovní tábor? Je to skvělý způsob přimět dítě využít prázdniny efektivně a smysluplně. Spousta rodičů tak posílá děti na týden někdy i na více dní. Děti se otuží, získají nové zkušenosti, poznatky a hlavně nové kamarády. Rozvinou své komunikativní schopnosti a také se naučí samostatnosti. 

dcondrey / Pixabay

Než však dítě odjede na tábor, nastává těžká otázka. Co mu všechno zabalit?

Nejdůležitější je mít kvalitní sportovní tašku. Musí být prostorná, aby se dítěti do ní vlezlo všechno co potřebuje a nemuselo se trápit dalšími taškami. Je také vhodné mu dát na cestu menší batůžek, který mu bude sloužit i na výlety na táboře, ale po cestě na tábor si v něm poveze nejdůležitější drobnosti a svačinu. 

klimkin / Pixabay

Určitě nezapomeňte přibalit sportovní oblečení a to nejméně dvakrát. Je to pro případ, že dítě promokne, a než stačí oblečení uschnout, aby si mohlo vzít suché. Je dobré přibalit pro chladnější dny také teplou thermo mikinu

Určitě nezapomeňte na pláštěnku. 

Sportovní potřeby podle zaměření tábora (fotbalový míč, hokejky, kolo atd.)

Myslete také na zábavu a přibalte dítěti krém na opalování, plavky a ručník, aby mohlo s ostatními dětmi jít dovádět do vody. 

Určitě dětem nedávejte žádné drahé věci, notebooky, tablety ani žádné jiné věci. Postačí mobilní telefon, aby vám mohly zavolat, ale nic víc už nepotřebují. Jedou se na tábor bavit, ne hrát počítačové hry a koukat na filmy. 

Sellus Rio

Posted in Zábava pro děti and tagged .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *