729fccb068ffed8705b12cd4764d8e3d

Domácí posilovna

Přestaňte utrácet peníze za chození do posilovny. 

Pořiďte si doma svou vlastní posilovnu. Může to být ve sklepě, v nevyužitém pokoji po dětech, v malém kumbálku, prostě kdekoliv, kde máte nevyužitý prostor. 

729fccb068ffed8705b12cd4764d8e3d

Jak vybavit domácí posilovnu

Na začátek vám postačí pár základních posilovacích strojů a doplňků se kterými si efektivně zacvičíte. 

Rotoped je velmi dobrý na tvarování zadečku, stehen a lýtek. Půl hodiny intenzivní jízdy každý den a brzy se dostaví efektivní výsledky. 

Velmi dobrá je také posilovací lavice. Na ní můžete cvičit zase na posílení břišních svalů. Jednoduché sedy lehy vám pomohou vytvarovat vaše břicho do vysněných tvarů. 30 sedů lehů, které po pauzách čtyřikrát zopakujete a za pár týdnů uvidíte první výsledky. Vaše bříško bude pevnější, krásnější a bez nevzhledných tukových polštářů. 

anneileino / Pixabay

Pořídit si můžete také balanční míč nebo gymnastický balón. Cviky, které na nich můžete cvičit se to na internetu jenom hemží. Tak proč nevyužít i této příležitosti?

Vybavit si domácí posilovnu sice stojí na začátek nějaké ty investice, ale ve výsledku zjistíte, že měsíčně ušetříte za chození do městského fitness centra stovky, až tisíce korun. A to za to přeci stojí, když máte vedle ložnice tu nevyužitou místnost. 

Sellus Rio

Posted in Fitness and tagged , .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *